Loading

EĞİTİM KURUMLARINDA DEĞERLEME

Eğitim kurumlarında performans ölçümü ve memnuniyet analizleri artık daha da önem kazanmaktadır.

Okulunuzda veli, öğrenci, öğretmen ve yöneticinin okul ekosistemi hakkındaki olumlu veya olumsuz görüşlerini ölçmek önemli kriterlerden biri haline gelmiştir. Edukariyer olarak sistem içerisinde ekibi oluşturan tüm birimler için değerleme sistemini hizmete sunuyoruz.


360° Derece Performans Değerlendirme

Dünyada kabul görmüş 360 derece performans değerlendirme modelini uygulayın. Kurumunuz için 90, 180, 270 ve 360 derece yönetici, öğretmen, öğrenci ve veli üzerinden geri bildirimler alın, doğru ve sağlıklı bir değerlendirme süreci yaşayın.


Değerlendirme Süreci

Değerlendirme sürecini sıfır hata ile tamamlamanız için geliştirdiğimiz sistem ile adım adım ilerleyerek çalışanlarınızı kolay bir şekilde değerlendirebilirsiniz.


Değerlendirme Sürecini Anlık Takip Edin, Yönetin!

Değerlendirme sürecini, anlık takip edin. Süreç devam ederken, yeni bir değerlendirici ekleyin veya değerlendiriciyi çıkartın. Form hazırlama sürecinden, raporlama sürecine kadar uzanan bu süreci %75 kısaltın!


Hazır Formlar

Çeşitli kriterlere göre hazırlanmış özel formlarımız, değerlendirmenizi hızlı ve kolay hale getirmektedir. Hazır formlarımızı bütünüyle kullanabilir veya kurumunuza özel sorularınızı da ekleyebilirsiniz.
MEMNUNİYET ANKETLERİ ARTIK ÇOK KOLAY!

Kolay Aktarım

Veli, öğrenci, yönetici ve öğretmenlerinizi basit Excel şablonuyla sisteme kolayca aktarın.


Kolay İşlem Ve Raporlama

Tek tıkla tüm paydaşlarınıza atama yapın ve sonuçları görün.


EDUKARİYER’e şimdi üye olun, kullanmaya hemen başlayın.